Kategoriat
Etusivu Yleinen

Kevätpäivä 27.5.

Vietämme perinteistä kevätpäivää 27.5.! Toivotamme kaikki harrastajat perheineen viettämään yhdessä aikaa palkitsemisien ja kahvittelun merkeissä. Samalla käymme läpi hieman kulunutta vuotta, pidämme vuosikokouksen ja tietysti salikisailemme!

Ohjelma:

11.00-15.00 | Salikisa 

12.00-13.30 | Puheenjohtajan tervehdys ja toiminnanjohtajan katsaus kuluneeseen sekä tulevaan vuoteen 

14.00-15.00 | Seuran kevätkokous 

15.00 | Palkitsemiset ja mitalikahvit 2022 

16.00-17.00 | Vapaata yhdessäoloa ja jekkuilua salissa. Työntekijät ja valmentajat paikalla keskustelemassa.

19.00- Aikuisten illanvietto

Vuosikokouksessa ovat äänioikeutettuja seuran jäsenet (=harrastusmaksun maksaneet), jotka ovat ilmoittautuneet kokoukseen alla olevalla linkillä. Myös linkki salikisoihin ilmoittautumiseen löytyy alta. Paikalla saa toki olla ilmoittautumattakin.

Vuosikokoukseen ilmoittautuminen:

  Lähettämällä lomakkeen hyväksyn, että tietoni tallennetaan asiakaspalvelun järjestelmään ja/tai asiakasrekisteriin ja niitä käytetään viestinnässä ja asiakkuuteni hoitamisessa kanssani. Lisätietoja osoitteessa https://www.tu11.fi/taekwondo/gdpr/

  Kirjoita seuraavat kirjaimet kenttään  Salikisaan ilmoittautuminen:

   Lähettämällä lomakkeen hyväksyn, että tietoni tallennetaan asiakaspalvelun järjestelmään ja/tai asiakasrekisteriin ja niitä käytetään viestinnässä ja asiakkuuteni hoitamisessa kanssani. Lisätietoja osoitteessa https://www.tu11.fi/taekwondo/gdpr/

   Kirjoita seuraavat kirjaimet kenttään