Harjoitusajat

Harjoitusajat 17.8.2020 alkaen

Ryhmien harjoitusajat

Lapset 3-6

Ma 18.00-19.00 (Jako kahteen ryhmään)
La 11.00-12.00 (Kaikki samassa)

Lapset 7-9

Ma 17.00-18.00
Ti 17.00-18.00 lasten harrastajaottelu
Ti 18.00-19.00 lasten harrastajaliikesarja
Ke 18.00-19.00
Pe 18.00-19.00
La 12.00-13.00 yleisliikuntataidot, pelit ja leikit

Lapset 10-12

Ti 17.00-18.00
Ti 17.00-18.00 lasten harrastajaottelu
Ti 12.00-19.00 lasten harrastajaliikesarja
Ke 17.00-18.00
Pe 17.00-18.00
La 12.00-13.00 yleisliikuntataidot, pelit ja leikit

Nuoret 13-15

Ma 18.00-19.00 harrastajaliikesarjat
Ti 18.00-19.00
Ti 19.00-20.00 kuntopiiri
Ke 19.00-20.00
To 18.00-19.00 harrastajaottelu
To 19.00-19.30 core
Pe 17.00-18.00
Pe 20.00-20.30 venyttely
La 12.00-13.00 yleisliikuntataidot, pelit ja leikit
Su 18.00-19.00 potkutreeni

Lapset ja nuoret 10-15 edistyneet

Ma 18.00-20.00 harrastajaliikesarjat
Ma 19.00-20:00
Ti 17.00-18.00 lasten harrastajaottelu
Ti 19.00-20.00
Ti 19.00-20.00 Kuntopiiri 
To 18.00-19.00 harrastajaottelu (yli 12-vuotiaat)
To 19.00-19.30 core
Pe 19.00-20.00
Pe 20.00-20.30 venyttely
La 12.00-13.00 yleisliikuntataidot, pelit ja leikit
Su 18.00-19.00 potkutreeni (yli 12-vuotiaat)

Aikuiset

Ma 18.00-19.00 harrastajaliikesarjat
Ti 19.00-20.00 kuntopiiri
Ti 20.00-21.00
To 18.00-19.00 harrastajaottelu
To 19.00-19.30 core
To 19.30-21.00
Pe 19.00-20.00
Pe 20.00-20.30 venyttely
La 13.00-14.00 vapaavuoro
Su 18.00-19.00 potkutreeni

Liikesarjojen kilparyhmä

Ma 19.00-20.30
Ti 19.00-20.00 kuntopiiri
Ke 19.00-21.00
To 17.30-19.00
To 19.00-19.30 core
Pe 17.00-20.00 kilparyhmien vapaavuoro
Pe 20.00-20.30 venyttely
La 13.00-14.00 vapaavuoro
Su 18.00-19.00 potkutreeni
+ vapaa pääsy kaikkiin perustreeneihin

Ottelu kilparyhmä lapset

Ma 18.00-19.00
Ti 17.00-18.00
Ke 17.00-18.00
To 17:00-18:00
To 19.00-19.30 core
Pe 18.00-20.00 Ottelun kilparyhmän sparrivuoro 
Pe 20.00-20.30 venyttely
La 12.00-13.00 yleisliikuntataidot, pelit ja leikit
+ vapaa pääsy kaikkiin perustreeneihin

Ottelu kilparyhmä kadetit

Ma 19.00-20.00
Ti 17.00-18.30
Ti 19.00-20.00 kuntopiiri
Ke 17.00-18.00
To 17.30-19.00
To 19.00-19.30 core
Pe 18.00-20.00 Ottelun kilparyhmän sparrivuoro
Pe 20.00-20.30 venyttely
La 13.00-14.00 vapaavuoro
Su 18.00-19.00 potkutreeni
+ vapaa pääsy kaikkiin perustreeneihin

Ottelu kilparyhmä nuoret ja aikuiset  

Ma 20.00-21.00
Ti 18.30-20.00
Ti 19.00-20.00 kuntopiiri
Ke 19.00-21.00
To 17.30-19.00
To 19.00-19.30 core
Pe 18.00-20.00 Ottelun kilparyhmän sparrivuoro
Pe 20.00-20.30 venyttely
La 13.00-14.00 vapaavuoro
Su 18.00-19.00 potkutreeni
+ vapaa pääsy kaikkiin perustreeneihin