Harjoitusajat

Syysharjoitusajat ovat voimassa 15.8.2022 alkaen

Lapset 3-4

Ma 18.00-19.00
Ke 18.00-19.00

Lapset 5-6

Ma 18.00-19.00
To 18.00-19.00

Lapset 7-9

Alkeet
Ma 17.00-18.00
Ke 18.00-19.00
Pe 17.00-18.00

Jatko
Ma 17.00-18.00
Ma 18.00-19.00/harrastajaottelu
Ke 17.00-18.00
Pe 17.00-18.00

Edistyneet
Ma 17.00-18.00
Ma 18.00-19.00/harrastajaottelu
Ke 17.00-18.00
Ke 17.00-18.00/harrastajaliikesarja
To 19.00-20.00/akrobatia ja liikuntataidot
HUOM: Edistyneet valitsevat lisäksi harrastajaottelun ja/tai harrastajaliikesarjan sekä/taikka akrobatia ja liikuntataidot

Lapset 10-12

Alkeet
Ti 17.00-18.00
To 17.00-18.00
To 19.00-20.00/akrobatia ja liikuntataidot
Pe 18.00-19.00

Jatko
Ma 18.00-19.00/harrastajaottelu
Ti 17.00-18.00
Ke 17.00-18.00/harrastajaliikesarja
To 17.00-18.00
To 19.00-20.00/akrobatia ja liikuntataidot
HUOM: Jatkoryhmäläiset valitsevat lisäksi harrastajaottelun ja/tai harrastajaliikesarjan sekä/taikka akrobatia ja liikuntataidot

Edistyneet
Ma 18.00-19.00/harrastajaottelu
Ti 17.00-18.00
Ke 17.00-18.00/harrastajaliikesarja
To 17.00-18.00
To 19.00-20.00/akrobatia ja liikuntataidot
HUOM: Edistyneet valitsevat lisäksi harrastajaottelun ja/tai harrastajaliikesarjan sekä/taikka akrobatia ja liikuntataidot

Lapset 13-15

Alkeet
Ti 18.00-19.00
Ke 19.30-20.30
To 19.00-20.00/akrobatia ja liikuntataidot
Pe 18.00-19.00

Jatko
Ti 18.00-19.00
To 19.00-20.00/akrobatia ja liikuntataidot
Ke 17.00-18.00/harrastajaliikesarja
To 18.00-19.00/harrastajaottelu
Ke 19.30-20.30
HUOM: Jatkoryhmäläiset valitsevat lisäksi harrastajaottelun ja/tai harrastajaliikesarjan sekä/taikka akrobatia ja liikuntataidot

Edistyneet
Ma 17.00-18.00
To 19.00-20.00/akrobatia ja liikuntataidot
Ke 17.00-18.00/harrastajaliikesarja
To 18.00-19.00/harrastajaottelu
Pe 19.00-20.00
HUOM: Edistyneet valitsevat lisäksi harrastajaottelun ja/tai harrastajaliikesarjan sekä/taikka akrobatia ja liikuntataidot

Aikuiset (yli 16-vuotiaat)

Alkeet
Ma 19.00-19.30/kuntopiiri
Ma 19.30-20.30
Ti 19.00-19.30/liikkuvuus
Ke 19.00-19.30/core
Ke 18.00-19.00/liikuntataidot ja akrobatia
To 20.00-21.00
Pe 19.00-20.30
Su 18.00-19.30/lajitekniikkatreeni

Jatko
Ma 19.00-19.30/kuntopiiri
Ti 19.00-19.30/liikkuvuus
Ti 19.30-21.00
Ke 19.00-19.30/core
To 18.00-19.00/harrastajaottelu
To 18.00-19.00/harrastajaliikesarja
Ke 18.00-19.00/liikuntataidot ja akrobatia
To 19.00-20.00/murskaus
To 20.00-21.00
Pe 19.00-20.30
Su 18.00-19.30/lajitekniikkatreeni

Mustat vyöt
Ma 19.00-19.30/kuntopiiri
Ma 19.30-21.00
Ti 19.00-19.30/liikkuvuus
Ti 19.30-21.00
Ke 19.00-19.30/core
To 18.00-19.00/harrastajaottelu
To 18.00-19.00/harrastajaliikesarja
Ke 18.00-19.00/liikuntataidot ja akrobatia
To 19.00-21.00/murskaus
Pe 19.00-20.30
Su 18.00-19.30/lajitekniikkatreeni

Harrastajaottelu

Lapset ja kadetit (alle 14-vuotiaat)
Ma 18.00-19.00

Juniorit ja aikuiset (14-vuotiaat ja vanhemmat)
To 18.00-19.00

Harrastajaliikesarjat

Lapset ja kadetit (alle 14-vuotiaat)
Ke 17.00-18.00

Juniorit ja aikuiset (14-vuotiaat ja vanhemmat)
To 18.00-19.00

Ottelu / Kilparyhmä

Lapset ja kadetit (alle 14-vuotiaat)
Ma 18.00-19.00
Ti 18.00-19.15 (Helsingin yhteistyö)
Ke 18.00-19.30
To 18.00-19.15 (Helsingin yhteistyö)

Juniorit ja aikuiset (14-vuotiaat ja vanhemmat)Ma 19.30-21.00
Ti 19.15-20.45 (Helsingin yhteistyö)
Ke 19.30-21.00
To 19.15-20.45 (Helsingin yhteistyö)

Liikesarjat / kilparyhmä

Ma 19.30-21.00
Ke 17.00-18.00 Freestyle
Ke 19.30-21.00
To 19.00-21.00

Akrobatia ja liikuntataidot

Alle 16-vuotiaat
To 19.00-20.00

Yli 16-vuotiaat
Ke 18.00-19.00

Murskaus

Yli 16-vuotiaat
To 19.00-20.00

Lajitekniikkaharjoitus

yli 16-vuotiaat
Su 18.00-19.30

Kuntopiiri

Ma 19.00-19.30

Liikkuvuus

Ti 19.00-19.30

Core

Ke 19.00-19.30

Vauvataekwondo

Ke 13.00-14.00

Perhetaekwondo

Su 11.00-12.00

Muksutaekwondo

Su 12.00-13.00

Naperotaekwondo

Su 13.00-14.00

Taaperotaekwondo

Su 14.00-15.00